6 důvodů, proč si na dovolenou pronajmout dodávku nebo minibus

Spousta lidí, kteří se chystají na dovolenou, vidí největší úsporu v tom, že se nacpou do svého malého auta a tu cestu prostě nějak „přetrpí“. Opačný extrém je, když si kvůli dovolené zakoupí dodávku.

Ale kolikrát ji za rok využijí? Přemýšlejte nad tím a dejte možnost půjčovnám, aby vás přesvědčily o tom, že půjčit si dodávku či minibus je tím nejlepším řešením, jak vyřešit svou dovolenou.

Rozhodli jste se přeci jenom koupit dodávku kvůli dovolené? Uvědomte si, že na ježdění po městě či na malé vzdálenosti je dodávka nevhodná – a kolikrát do roka jezdíte na dovolenou? Hned si spočítáte, že její pronájem vás přijde ve výsledku opravdu levněji.

  1. Pokud si pronajmete dodávku či minibus, můžete cestovat s více lidmi – rozdělíte si náklady na cestu a hned budou vaše náklady menší. A kolik si na cestě navíc užijete zábavy!
  2. Také musíte myslet, že půjčením dodávky na dlouhou cestu si neopotřebíte svůj vůz, což také o něco sníží vaše náklady.
  3. Anebo si prostě jen užijete větší pohodlí – spousta půjčoven již totiž nabízí novější modely, které jsou pohodlné a mají nízkou spotřebu paliva, takže budete příjemně překvapeni.
  4. Po celé republice je spousta půjčoven – například pronájem dodávek v Praze není vůbec žádný problém. A hlavně se nemusíte bát, když se nabouráte nebo jen „ťuknete“, všechna zapůjčená auta jsou totiž samozřejmě dostatečně pojištěna a v případě, že nehodu nezaviníte, vám dokonce pojišťovna poskytne náhradní vůz.
  5. Napadlo vás třeba někdy, že půjčením minibusu dokonce uděláte něco pro naše životní prostředí? Než abyste jeli na dovolenou každý svým autem, naskládáte se všichni do jednoho auta a hned bude v ovzduší méně znečištění. A to za ten dobrý pocit přeci stojí, nemám pravdu?