Cloud contact center solutions

Zákazníci jsou alfou a omegou každého byznysu. Je důležité jim poskytovat nejen kvalitní služby, ale zároveň s nimi být neustále v kontaktu.

Většina firem na trhu má problém v komunikaci se zákazníky a to je důvodem, proč o ně často přicházejí. Komunikace se zákazníky je důležitá nejen v případě řešení problémů, ale zejména pro možnost zasílání zajímavých nabídek, akcí či výhod, které jsou pro ně dostupné.

Přesuňte komunikaci do cloudu

Mnoho firem disponuje databází svých klientů, které pravidelně oslovuje, jenže takové databáze jsou často velmi nepřehledné a neumožní jednoduchou komunikaci. Naštěstí existuje snadno dostupný nástroj, který zajistí jednoduchou správu kontaktů a perfektní komunikaci s každým zákazníkem. VCC Cloud Contact Center je nástroj, který umožní si vytvořit kompletní profil ke každému zákazníkovi a následně s ním komunikovat všemi cestami.

Umožní vám komunikovat se zákazníky formou chatu, SMS zprávami, emailem i hovory. Práce s klienty je prostřednictvím tohoto nástroje velmi snadná.

Výhody

Vše je plně intuitivní a nastavitelné podle vašich potřeb. Kromě správy kontaktů a komunikace zde máte k dispozici celou řadu výhod. Patří mezi ně možnost statistik, díky které budete mít větší přehled o vaší práci. Celý nástroj je k dispozici hned v několika cenových sazbách, každá z nich zahrnuje balíček služeb a možností, můžete si tedy vybrat takový, který bude plně odpovídat vašim potřebám.

Tento nástroj vše ukládá do cloudu, takže pro používání postačí mít přístup k internetu. Jde o perfektní nástroj pro firmy, které potřebují mít stálý přístup ke svým zákazníkům. Lze ho využít v celé škále oborů, kde je potřeba se zákazníky komunikovat, od obchodu až po služby aj. Celý nástroj je k dispozici za výhodnou cenu, která vám umožní dělat vaši práci efektivně a dosahovat mnohem lepších výsledků než doposud. Péče o zákazníky se vyplatí, ukažte jim, že na ně myslíte a buďte s nimi v kontaktu kdykoliv bude potřeba.