Dronová světelná show pro kulturní akce i na festivaly

Kdo z nás by nechtěl zažít nějaký ten ohromující zážitek. Právě ten nabízí drone light show společnosti MAGIC DRONES. Jedná se o netradiční světelnou show, kterou mají na starosti drony.

Realizace světelné show

Dronová světelná show je zajišťována pomocí osvětlených a zesynchronizovaných skupin dronů o různém počtu. Může jich být 20 až 100. Jednotlivé choreografie vytvářejí, na potemnělé obloze, různé letecké formace, které mohou dosáhnout výšky až 120 metrů. Drony jsou naprogramované a dokážou vykreslit různé obrazce, nápisy, postavy, číslovky nebo dokonce animace. Show je vždy sestavena přesně na míru konkrétní akci a je možné ji doplnit i hudebním doprovodem. Dronová show bývá velmi často považována za ekologičtější alternativu pro ohňostroje. Navíc nabízí daleko více alternativ, má totiž větší rozsah efektů a dokonce může na obloze vykouzlit i příběh.

Jaké možnosti světelná dronová show nabízí?

Dronovou show jako zpestření programu využívají různí pořadatelé. Mohou to být jak osoby soukromé, tak i obce, města nebo společnosti. Dá se objednat na oslavu soukromou i veřejnou. Může vytvářet doprovodný program pro různé druhy festivalů a to jak hudebních, tak i dalších. Objednavateli jsou i reklamní nebo umělecké agentury. Je vítaným zpestřením tam, kde se hledají inovativní metody zábavy. Dronová show může být doplněna světelnými efekty, laserovým systémem a dalšími efekty. Je viditelná ze vzdálenosti i více jak z jednoho kilometru. K její realizaci může dojít opakovaně. Sestavy jsou velmi variabilní a je jich obrovské množství.

Kromě kulturních akcí je dronová show vhodným doplňkem i pro firemní akce, kde může představit nový produkt nebo novou službu. Obohatí dětskou akci nebo svatební veselí. Show, kterou vytvářejí drony, je vhodnou volbou pro všechny věkové kategorie.