Drony toho umí mnohem více, než jen fotit okolí. Připravte se na úchvatnou dronovou show!

Už jste slyšeli o dronové show? Pokud ne, tak jistě brzy uslyšíte. Drone show jsou adekvátní náhradou za neefektivní ohňostroje. Nemají negativní dopad na životní prostředí, neděsí zvířata a děti, tím však výhody světelné dronové show ani zdaleka nekončí.

Zapomeňte na jednotvárné a nudné ohňostroje

Je pravdou, že ohňostroje umí barevné různé obrazce, které rozzáří oblohu, ale to je asi tak vše. Odpad z rachejtlí mnohdy zůstává v půdě nebo ve vodě a ničí přírodu. Drony nejsou zdrojem žádného odpadu, jsou opakovatelně použitelné a tiché, čímž nevzniká žádná újma zvířatům, dětem a citlivějším jedincům.

Kromě toho – umí toho mnohem více než jen vytvoření obrazců na noční obloze. Světelná show vytvořená drony rozzáří oblohu mnoha světly zobrazující postavu vaši partnerky, logo firmy, název filmu. Drony mohou vytvářet celé příběhy odehrávající se na noční obloze.

Tyto příběhy vám na míru sestaví odborníci z magicdrones.cz. Programátorům na světelné dronové show s ze společnosti MAGIC DRONES stačí nastínit váš nápad, přání, ale také událost, kde se bude celá dronová show odehrávat. Ti pak připraví program, který je nahrán do každého z dronů. Může jich být až 200. Každý dron má přesně naplánovaný letový plán. Je opatřen LED světly a GPS navigací. K jejich ovládání postačí jeden pilot, který zůstává na zemi.

Show, která je vidět i slyšet

Ve společnosti magicdrones.cz jdou však ještě dál. Celá dronová show je doplněna o zvukové efekty nebo hudbu, která celou show ještě více umocní. Připravte dronovou show na městských slavnostech, kulturní nebo sportovní akci, na svatbě či dětské oslavě a nikdo na ni nezapomene. Představení se může odehrát i několikrát během večera. Drony jsou opakovatelně použitelné, což z nich dělá ekologickou variantu zábavy. Zajistěte si drone show na magicdrones.cz.