Hodinky HUAWEI GT 2 – vysoce kvalitní a stylové

Pokud jste velkým fanouškem informatiky a elektroniky, možná vás baví sledovat nejnovější zprávy, aniž byste přišli o jakákoli fakta – kupte si hodinky Huawei Watch GT2. Tyto chytré hodinky jsou ideální pro ty, kteří si vždy cení přesnosti. Má vestavěný kompas, krokoměr, barometr, teploměr a GPS, které vám pomohou při vašich každodenních aktivitách. Tyto hodinky mají uživatelsky přívětivé rozhraní, které běží hladce na mobilních telefonech i PDA. Skutečná krása spočívá ve způsobu, jakým slouží jako fitness nástroj i jako módní doplněk.

První věc, která nás při používání hodinek HUAWEI Watch GT 2 zaujala, byl její působivý displej. Při používání hodinek jsme mohli obdivovat spoustu jasných a ostrých barev. Velký LCD displej poskytuje skvělou pozorovací oblast a bohaté zobrazení jasných barev s adekvátním kontrastem. Velká písma a velké velikosti písma textu jsou snadno čitelné z jakékoli vzdálenosti a živé zobrazení barev usnadňuje čtení textu i na slunci nebo ve špatně osvětlené místnosti.

Pro přesné měření tepové frekvence mají hodinky HUAWEI Watch GT 2 možnost použít technologii otisku prstu originálu. Je vybaven ročním certifikátem omezené záruky. Monitor srde

ního tepu je také schopen poskytovat automatické měření srdeční frekvence pomocí dodaného hrudního popruhu. Působivý a dobře uspořádaný alarmový systém zóny srdečního tepu zobrazuje cílovou zónu srdečního tepu pomocí různých barevných upozornění a přiložený hrudní popruh je kompatibilní s většinou hrudních popruhů na trhu.

Vynikající poplachový systém zóny srdeční frekvence obsahuje dvě přizpůsobitelná tlačítka, jedno pro cvičení s nízkou intenzitou a druhé pro cvičení s vysokou intenzitou. Dvě cvičební tlačítka vypnou monitor srdečního tepu a časovač. Dvě vlastní možnosti vám dávají svobodu nastavení budíku pro jakoukoli aktivitu, kterou chcete sledovat. K dispozici je také velký LCD displej pro sledování vašeho srdečního tepu v reálném čase. Kromě základních funkcí obsahuje HUAWEI Watch GT 2 několik zajímavých funkcí, jako je automatická kompenzace srdeční frekvence, která automaticky upravuje srdeční frekvenci v závislosti na tělesné kondici, rychlosti a intenzitě každého tréninku a množství odpočinku.

Velká dotyková obrazovka a snadno navigovatelná tlačítka usnadňují nastavení hodinek HUAWEI Watch GT 2. Hodinky jsou vybaveny zařízením GPS, které umožňuje sledovat vaši polohu s nominální přesností pomocí satelitní technologie. Dalšími užitečnými a zajímavými funkcemi hodinek HUAWEI Watch GT 2 jsou možnost používat rozhraní Bluetooth s mobilním telefonem a možnost přístupu k mapě Google na hodinkách. Funkce alarmu zóny srdečního tepu byla vylepšena přidáním dvou nových tlačítek. Nyní má snadnější způsob navigace v nabídce a nastavení požadované úrovně intenzity pomocí jednoho ze dvou tlačítek.

Mnoho lidí považuje hodinky HUAWEI za moderní sportovní hodinky, a to hlavně díky tomu, že obsahují některé inovativní funkce a použití, jako jsou chytré hodinky. Křemenné digitální tělo s páskem z nerezové oceli poskytuje vynikající hodinky, které lze použít jako rukavice nebo jako běžecké hodinky. Hodinky HUAWEI mají pokročilou technologii a funkce, jako je stropní senzor, který monitoruje srdeční tep a spálené kalorie během tréninku. Inteligentní hodinky se dvěma tla

ítky vám dávají svobodu měnit intenzitu tréninku. Pokud hledáte sofistikovaný šperk a chcete něco jedinečného a módního, pak jsou hodinky HUAWEI perfektní volbou.