Máte pro svou firmu již vytvořenou aplikaci?

Vlastníte chytrý mobilní telefon a používáte aplikace? Zvykli jste si využívat aplikace k mnoha všedním činnostem či jen tak pro zábavu? Vlastníte eshop či nabízíte konkrétní služby a rádi byste přilákali další zákazníky nebo klienty? Jedním z efektivních způsobů, jak zvýšit prodej je vytvoření mobilní aplikace, které využívá stále více lidí, potažmo zákazníků.

Důvody, proč mít vlastní mobilní aplikaci

Máte krásnou moderní kamennou prodejnu, k té provozujete kvalitní e-shop, vytvořený na profesionální úrovni, investujete do propagace své firmy a přemýšlíte nad způsobem, jak přilákat ještě více zákazníků?

Mobilní aplikace používá stále více lidí. Mobilní aplikace slouží nejen k zábavě, placení účtů, zjišťování počasí, ale také k nakupování a objednávání služeb a je velkou škodou tohoto fenoménu 21. století nevyužít ve svůj prospěch. Mnoho lidí upřednostňuje nákupy pouze přes mobilní aplikace a klasický prohlížeč vůbec nevyužívá, takže vaše dokonalé webové stránky ani neuvidí.

Zákazníci mohou dostávat Push notifikace, což jsou informace o novinkách ve vašem eshopu.

Aplikace pro eshop je způsob, jak nákupy svým zákazníkům ulehčit a urychlit, což dnešní doba vyžaduje. Vyjděte vstříc svým zákazníkům a klientům a nechte si vytvořit mobilní apliakci, vám šitou přímo na míru, od profesionálních vývojářů.

Kde mobilní aplikaci objednat?

Společnost Baba Tumise s.r.o. tvoří profesionální vývojáři a grafici, pro které není žádný typ aplikace nezrealizovatelný. Aplikace vytváří vhodné pro Android i iOS. Díky nízké ceně si zde mohou zajistit aplikaci i malé a rodinné firmy, nabízí totiž řešení, které je zhruba 6x levnější než u konkurence.

Velkou výhodou jejich aplikací je, že si je po vytvoření, díky povolenému přístupu, můžete sami libovolně upravovat údaje v aplikaci a přizpůsobit ji tak poptávce trhu.

Aplikace nijak nesouvisí s vaší klasickým eshopem a nijak si vzájemně nenarušují funkčnost.