Moderní společnost BABA Tumise zvládne zakázkový vývoj softwaru i tvorbu mobilních aplikací

Potřebujete pomoci s vývojem softwaru? Rádi byste měli svou vlastní mobilní aplikaci pro vaši firmu či e-shop? Obraťte se na zkušenou a spolehlivou společnost BABA Tumise s.r.o., která vám nabízí i další služby, díky kterým můžete být v online prostoru úspěšnějšími.

Moderní společnost

BABA Tumise je moderní společností, která byla založena v roce 2018. I když se jedná o společnost poměrně mladou, její zaměstnanci mají již dlouholeté zkušenosti v oboru, dohromady více než 20 let zkušeností. Její tým se skládá z pěti členů, a to třech programátorů, grafika a kodéra. Právě ti se spolehlivě postarají o splnění daných zakázek.

Služby společnosti

Společnost vám nabízí řadu zajímavých služeb, které mohou podpořit vaše podnikání, návštěvnost vašeho webu, úspěšnost v online prostoru apod. Zakázkový vývoj softwaru patří mezi základní služby společnosti. Mají také vlastní B2B a B2C e-shop a CMS, které nabízí. Ani tvorba aplikací pro ně není žádný problém. Tvoří aplikace pro Android, tak i pro iOS. V jejich nabídce nechybí ani tvorba webových aplikací a portály vyvíjí v MVC frameworku Symfony. Tvoří plně responsivní webové aplikace postavené na jejich CMS.

Větší úspěšnost

Obrátit se na společnost BABA Tumise můžete i v případech, kdy potřebujete zvýšit návštěvnost vašich webových stránek, například e-shopu, a přilákat zákazníky. Postarají se totiž o link-building, PR články, správu sociálních sítích, tedy i propagaci na Facebooku apod. Díky tomu budete v online prostoru viditelnějšími a tedy i úspěšnějšími.

Pomoc pro druhé

Společnost je velmi moderní a pokrokovou v dalším ohledu, a to díky tomu, že v rámci své činnosti poskytuje 35 % ze zisku na pomoc lidem, a to v České republice, ale i Africe. I z tohoto důvodu vás může právě tato společnost oslovit.