Nabídka fotopastí pro ochranu majetku

Fotopast je plně automatický digitální přístroj určený k pořizování denních i nočních fotografií nebo videí v délce 1 minuty. Fotopast je aktivována spuštěním PIR čidla v okamžiku, kdy zaznamená pohyb člověka či zvěře v zorném poli snímače. Proto je fotopast ideálním pomocníkem na ochranu majetku nebo k mapování pohybu zvěře. Právě podle těchto dvou účelů se fotopasti také rozlišují.

Nejlepší značky fotopastí

Nejkvalitnějšími a nejrozšířenějšími fotopastmi jsou značky BUNATY a BROWNING. Na webových stránkách BUNATY najdete nejen nabídku fotopastí na ochranu majetku i na sledování zvěře, ale také nejvíce informací, návodů a užitečných rad. Společnost BUNATY s.r.o. je zároveň i přímým dovozcem fotopastí do ČR.

Na co si dát při výběru pozor?

Rozhodující je účel použití fotopasti. Na trhu je například nabízeno mnoho fotopastí s přísvitem o vlnové délce 850 mm, který je v noci dosti viditelný. Takovou past nelze použít proti zlodějům, kteří by přístroj zaregistrovali, a buď by utekli, nebo by mohli fotopasti zničit. Pro účely ochrany majetku je vhodná fotopast se zcela neviditelným přísvitem 940 mm. Naopak pro myslivce na sledování migrující lesní zvěře nebo pro milovníky přírody, kteří chtějí pořizovat nevšední záběry, jsou tyto fotopasti s nepatrným přísvitem dostačující. Navíc mají tyto fotopasti výhodu v pořizování jasných a ostrých fotografií.

Doporučovaná fotopast

Na ochranu majetku i na sledování zvěře je ideální fotopast STALTH CAM PX36NG. Tato značková fotopast nemá ve své cenové hladině konkurenci a nejen v USA je oblíbena pro svou jednoduchost, vynikající kvalitu a spolehlivost. Výhodou jsou tři přednastavené režimy, které měnjíte pouhým otočením jednoho přepínače. Všestranná využitelnost této fotopasti je dána zcela neviditelným a bezhlučným pořizováním snímků či videí. Formát pořízených fotografií je 16:9 a snímky jsou širokoúhlé a bez jakéhokoliv zkreslení.