Nabídka kvalitní AV techniky a prostorové akustiky na jednom místě

Audiovizuální technika a prostorová akustika mají široké spektrum využití a nacházejí významné uplatnění v řadě oborů, a to buď samostatně, nebo společně. AV technika zahrnuje techniku určenou především pro prezentace a školení, jako jsou dataprojektory, projekční plátna apod. Prostorová akustika se zabývá zvukem a slouží ke správnému ozvučení místnosti. Služby spojené s návrhem a instalací ozvučení a AV techniky nabízí na profesionální úrovni společnost AVT Group. A proč využít jejich služeb?

Certifikovaní odborníci

Společnost AVT Group disponuje týmem certifikovaných odborníků, kteří dokáží poskytnout služby v oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky na profesionální úrovni. Výjimkou nejsou ani služby spojené s elektroakustikou. Při plánování techniky spolupracují nejen s facility manažery a architekty, ale v jejich týmu nechybí ani zástupci IT oddělení, jelikož AV technika má velmi úzkou vazbu na informační technologie.

Široké spektrum oborů

Audiovizuální techniku, akustiku a elektroakustiku řeší, navrhuje a instaluje společnost AVT Group širokým spektrem oborů, které zahrnují velké množství prostor, jako jsou:

 

  • administrativní budovy – kanceláře, zasedací a videokonferenční místnosti,
  • školská zařízení – auly, učebny, výzkumná pracoviště,
  • kulturní objekty – divadla, kina, koncertní síně,
  • sportovní objekty – bazény, haly, stadiony,
  • veřejné prostory – letiště, nemocnice, restaurace, obchody apod.

Společnost AVT Group si tak snadno poradí téměř se vším, a to od malých prostor až po velké prostory. Mezi významné projekty této společnosti patří například nahrávací komplex Janáčkova divadla v Brně, ozvučení a AV vybavení fotbalového stadionu v Hradci Králové a mnoho dalších projektů.

Od návrhu až po realizaci

Veškerou navrženou techniku společnost AVT Group nejen instaluje, ale o nainstalovanou techniku se ráda postará i po celou dobu její životnosti. Kromě instalace a servisu poskytuje také odborné konzultace a je schopna poskytnout dozor při realizaci ozvučení nebo AV techniky vámi vybraným dodavatelem. Provádí i měření akustiky. Nakonec se postará i o likvidaci techniky, která dosloužila.

Využijte služeb společnosti AVT Group i vy.