Nasedněte do nové dodávky a zjednodušte své podnikání

Mnoho podnikatelů a firem trpí tím, že jim chybí dodávka a na vše používají osobní vůz. Je těžké umístit velké množství materiálu do malého vozu. Někteří ho používají i na rozvoz a naplní vůz až po okraj. Jsou i tací, kteří s osobním vozem stěhují nábytek nebo musí využívat vozíky za auto, aby navýšili kapacitu, které je auto schopno pojmout. Nemusíte se trápit s malým autem, pořiďte si dodávku, která vyřeší vaše problémy.

Investice do kvalitní dodávky

Hledáte prodeje dodávek? Někteří se bojí příliš velkých počátečních investic, ale jelikož zvládnete s dodávkou rozvézt mnohem více zboží nebo materiálu, investice se vám brzy vrátí. Nemusíte si kupovat předražené dodávky, zvolte užitkové vozy od značky, která má ideální poměr ceny a kvality. Skvělou volbou jsou dodávky značky Opel. Jde o značku, která je velmi žádaná a můžete se u ní spolehnout, že vám vůz od ní bude dlouho a spolehlivě sloužit.

Dodávku vám zajistí prodejce na nasedniajed.cz. Jde o specialistu na dodávky Opel, který má všechny užitkové vozy na skladě, takže na ně nemusíte nikdy čekat. Tyto vozy můžete řídit i s řidičským průkazem skupiny B, není zde tachograf, mýto a jsou vhodné i pro mezinárodní přepravu. K dispozici vám jsou klasické furgony, valníky s plachtou, euroboxy, samotné podvozky i nástavby na míru. V případě nástaveb na míru jde o kvalitní české nástavby, které vám budou zhotoveny do 3-4 týdnů. Můžete si určit své požadavky a firma se jim přizpůsobí, ať už jde třeba o prodlouženou kabinu nebo hydraulické čelo. Kompletní nabídku vozů najdete přímo na webu. Nová dodávka bude vzpruhou pro váš byznys, můžete ji následně opatřit třeba vlastním firemním logem a být hrdí na to, že jste investovali do vozu, který vám každý den pomáhá dělat vaši práci lépe.