Offshore společnost nabízí pro podnikatele celou řadu výhod

Podnikat nemusíte jen z České republiky. Své podnikání můžete spravovat ze zahraničí. V posledních letech jsou velmi oblíbené offshore company, které jsou založeny a provozovány v daňovém ráji. Tento způsob podnikání nabízí celou řadu výhod a není vhodné jen pro ostřílené podnikatele, ale i začínající obchodníci mohou těžit z jejich výhod.

Podnikání máte ve svých rukách

Offshore společnosti je možné založit po celém světě. Nejvíce jsou spojovány s daňovým rájem v Seychelách, ale existuje spousty jiných alternativ, které nabízí další výhody pro podnikání. V posledních letech se navíc dostává více pozornosti pro země, které také mají silnou daňovou optimalizaci. Mezi oblíbené patří:

  • Spojené arabské emiráty
  • Marshalovy ostrovy
  • Belize
  • Dubaj

a jiné

Založit si offshore společnost můžete i vy

Nemusíte mít vystudované obchodní právy, abyste si mohli založit offshore společnost. Existují speciální služby, jako je iOffshore, která vše vyřídí za vás. Nechte si založit firmu na klíč podle vašich požadavků. Do rukou dostanete hotové řešení, s kterým můžete ihned začít podnikat. Nic vám nebrání začít rozšiřovat svoji firmu do všech koutů světa.

Daňová optimalizace je hlavní důvod proč si založit společnost v daňovém ráji

Když se vám daří ve světě obchodu, znamená to vysoké zisky a vysoké odvody na daní. Právě vysoké daně jsou důvodem, proč většina úspěšných podnikatelů odchází do daňových rájů a zakládá si společnosti, které jsou osvobozeny od daně nebo platí minimální paušální částku. Další výhodou je naprostá anonymita v podnikání. Pokud sami nikomu neřeknete, že je firma vaše, nikdo si nemůže spojit společnost s vámi. Offshore společnost tak nabízí mnohem více, než se na první pohled zdá. Buďte o krok napřed před konkurencí a využijte výhod firmy v daňovém ráji.