Pohodlí v období těhotenství? Vsaďte na těhotenskou módu

Období těhotenství je pro každou budoucí maminku časem velkých očekávání, ale také dobou, kdy potřebuje podporu a dostatek pohodlí. To platí nejen z hlediska psychické pohody, ale pohodlí, které najde doma a ve svém oblečení. Pokud v době těhotenství vsadíte na módu uzpůsobenou přímo těhulkám, určitě nebudete litovat.

Výhody těhotenské módy

Pořídíte-li si oblečení, které je přímo určené těhotným ženám, pořídíte si kus oblečení, který byl ušit s ohledem na vaše pohodlí a rostoucí bříško. Těhotenské oblečení je vyrobeno z příjemných materiálů, které se přizpůsobí vaší postavě. Navíc je těhotenské oblečení často doplněno o regulační systémy, díky kterým ho můžete nosit téměř po celou dobu těhotenství a mnohdy i po porodu. Regulační systémy mají různou podobu a nabízí komfort, který běžné oblečení poskytnout nemůže.

Regulační systémy

Regulační systémy jsou umístěny většinou na kalhotách, sukních, teplácích, ale v určité podobě i na těhotenských bundách. Těhotenské bundy mají speciální zipy, díky kterým si je můžete zapnout i ve chvílích, kdy už je vaše bříško poměrně velké. Nemusíte se tak bát, že vás budou nějak škrtit či omezovat v pohybu. Regulační systémy mohou mít podobu zipů, tkaniček, knoflíků či gumy. Systémy se dají různě upravovat a díky tomu se tak přizpůsobí rostoucímu bříšku. Mnohdy oblečení s regulačními systémy můžete nosit i po porodu, stačí zvýšenou gumu ohrnout nebo použít řádku knoflíků a oblečení má opět menší velikost. Zvláště těhotenské kalhoty jsou pro budoucí maminky dobrou volbou. Nabízí totiž pohodlí a dostatečný komfort.

Zbytečné výdaje

Těhotenské oblečení vás také zbavuje zbytečných výdajů za mnohé oblečení. Díky regulačním systémům si nemusíte každý měsíc kupovat nové kalhoty a ušetříte tak finance, které budete potřebovat později.