Pro pneumatiky ani alu kola nikam jezdit nemusíte

Pneumatiky, část vozu, která se řeší nejčastěji. Když píchnete nebo se blíží nutnost přezutí, vždy je třeba řešit nákup pneumatik. Pro některé řidiče je to otravná povinnost, ale je důležité ji nezanedbat. Je třeba si uvědomit, že pneumatiky nejvíce ovlivňují jízdní vlastnosti vašeho vozu. Je to jediná část, prostřednictvím které je vůz v kontaktu s vozovkou a postupně dochází k opotřebení pneumatik i k únavě materiálu. Každá pneumatika má nějakou životnost a je třeba ji vyměnit dříve než začne negativně ovlivňovat vaše jízdní vlastnosti.

Nákup pneumatik v eshopu

Mnoho lidí si zvyklo nakupovat pneumatiky v kamenných obchodech nebo v servisu, ale to není nejlepší řešení. Ne vždy vám zde doporučí vhodné pneumatiky a také si za ně výrazně připlatíte. Dokonce i kvalitní pneumatiky si můžete pořídit levně, stačí se obrátit na specializovaný eshop PneuOk.cz, kde si vybere pneumatiky každý. Nemusíte být odborníky, s pomocí konfigurátoru si vybere pneumatiky i laik, stačí zadat parametry vozu a následně se zobrazí vhodné pneumatiky pro váš vůz, na webu naleznete i srovnání a testy pneumatik, abyste věděli, které pneumatiky patří mezi nejlepší volbu.

Nákup alu kol

Stejně snadno můžete v eshopu pořídit i alu kola. Stále se najdou lidé, kteří si myslí, že se pořizují jen kvůli vzhledu. Zatímco plechové disky jsou svařované, alu kola jsou vyráběná z jednoho kusu, mají lepší rozložení hmoty a zajistí vám lepší dynamiku brzdění i lepší akceleraci. Odvádí lépe teplo od pneumatik i od kol a také jsou odolnější vůči poškození. Vyrábí se obvykle ze slitiny hliníku a hořčíku, nevyžadují údržbu a jelikož jsou lehčí, projeví se to i na menší spotřebě paliva. Využijte konfigurátor k tomu, abyste našli mnoho krásných alu kol, která budou vašemu vozu slušet a postarají se také o lepší jízdní vlastnosti.