Rijeka: Starobylé budovy, krásné pláže a nádherné výhledy

Starobylé budovy, krásné pláže a nádherné výhledy. Ale také staré ruiny a tradiční chorvatská jídla s italským nádechem. Stručně řečeno: Rijeka nabízí perfektní kombinaci výletu do města a pláže, což je cílem mnoha, nejen českých, turistů. Apartmány Chorvatsko nabízí levné a komfortní ubytování. Zajištění levné a skvělé dovolené nikdy nebylo snadnější.

Úchvatná historie města Rijeka

Nechte se příjemně překvapit historickým městem Rijeka v Chorvatsku. Navštivte jeden z mnoha centrálně umístěných barokních kostelů, kam se snadnou dostanete přes hlavní ulici, nezapomeňte projít nádhernou středověkou bránou, Gradski Toran, místem setkávání místních obyvatel. Můžete si také užít představení pod širým nebem poblíž Chorvatského národního divadla nebo se vydat na nákupy po pěší nákupní třídě Korzo. Pokud byste chtěli být aktivnější, vystoupejte po 550 schodech na hrad Trsat a kochejte se nádhernými výhledy a vychutnávejte si osvěžující drink. Tento plně zrekonstruovaný hrad je skvělým místem pro dobití energie po náročném dni. Dovolená Chorvatsko je ideální pro všechny věkové kategorie.

Vychutnejte si krásné azurové moře

Po toulkách městem si odpočiňte na lehátku se slunečníkem na pláži Slatina nedaleko centra nebo si užijte slunce na jedné z dalších pláží Rijeky. Rijeka je také perfektní destinací pro vodní sporty. Pronajměte si vodní skútr, loď nebo katamarán a navštivte jeden z ostrovů poblíž městského pobřeží. Můžete se plavit například na Krk a šnorchlovat v Jaderském moři.

Kde se ubytovat?

Ubytovanivchorvatsku.cz je web, kde seženete ubytování zcela podle vašich představ a preferencí. Na webu naleznete nabídky majitelů apartmánů a penzionů. Rezervace probíhá bez zprostředkovatele, což ušetří nejen vaše finance, ale také předejdete případným nedorozuměním.