S čím snoubit nezapomenutelné čokoládové dobrůtky?

Zvláštní příležitosti si v hlavě uchováváme spoustu let. I z toho důvodu je důležité, abychom si při těchto okamžicích pamatovali třeba i servírované pokrmy. Když se nám vryjí do paměti, naše chuťové buňky po nich budou toužit i nadále.

Ať už jsou to narozeniny jednoho z vašich rodinných příslušníků nebo přátel, výročí svatby nebo večírek – dezerty a jiné sladkosti miluje většina lidí, a to bez rozdílu.

Naše láska ke sladkostem se těmito příležitostmi ještě zdvojnásobuje.

Jaké lahodné sladkosti se vám nabízí?

Čokolády

Kdo by jedl nerad čokoládu, že? Úžasná paleta čokolád je snadno dostupná i online, což vám usnadní nákup bez velkých starostí.

Dorty

Bez krájení dortu si neumíme oslavu ani představit. A nezáleží na tom, jestli je pro ženu, muže nebo dítě. Každého dort překvapí. Bezpochyby nadchnou také dortové nanuky TRIO.

Zmrzliny

Se zmrzlinou se v létě setkáme pomalu na každém rohu ulice. Servíruje se na večírcích, ale plno lidí si ji rádo vychutná i v neděli jen tak doma u televize. Je to jedna z nejoblíbenějších sladkostí vůbec. Dodá pocit výjimečnosti a dokáže vykouzlit úsměv na tváři.

Spojte příjemné s užitečným

V sortimentu Frutiko naleznete propojení dortů, čokolád i ovoce a ve finální podobě působí velmi velkolepě a netradičně. Ať už jde o lahodné ovocné bonboniéry, dortové nanuky, cupcakes a další, vše je připravováno z čerstvých surovin. Ty propůjčí chuť a také skvostný pohled na luxusně zpracované cukrovinky.

V neposlední řadě tu můžete objednat také alkohol, aby vaší oslavě nic nechybělo. Co zkusit jahodovou nebo ananasovou pálenku a růžové dortové nanuky? Pro fajnšmekry jako stvořené. Klasiku pak představují jahody se šampaňským, které v této kombinaci chutnají neuvěřitelně božsky. Zkrátka a jasně, jsou to pochutiny, které pobouří vaše chuťové pohárky.