S přichycením kabelu vám pomohou příchytky kabelů

Potřebujete kvalitně přichytit kabel? Pak pro vás máme eleganatní a kvalitní řešení. Čtěte dál a dozvíte se víc.

Kvalitní přichycení kabelu je naprosto nezbytné. Aby vaše kabeláž dobře a kvalitně sloužila, budete ji muset dostatečně dobře přichytit a pokud možno ukrýt před náhodným poškozením. Jak vám ale v následujících řádcích ukážeme, opravdu nejde o nic náročného. Vystačíte si s jednou zajímavou pomůckou, která vám všechnu práci výrazně usnadní.

Zapomeňte na hmoždinky

Příchytka na kabel Schnabl je tím dokonalým pomocníkem. K tomu, abyste přichytili váš kabel ke zdi, totiž nebudete potřebovat nic jiného. Vystačíte si s vyvrtanou dírou a příchytkou, která se postará o všechno další. Jedná se tedy o elegantní a velice efektivní řešení, za nějž navíc výrazně ušetřete. A to nejen finančně, ale především časově.

Klasické způsoby přichycení kabelů totiž často vyžadují opravu. Hmoždinka, hřebík nebo šroub totiž ve zdi nevydrží věčně. Postupně se opotřebují a po několika měsících nebo letech je budete moset vyměnit. Díky revoluční technologii jsou ale příchytky kabelů Schnabl naprosto dokonalé řešení, které vám všechny tyto starosti ušetří.

Kvalitní přichycení

Příchytka na kabel Schnabl na první pohled vypadá jako klasická hmoždinka, první pohled ale klame. Jak sami během montáže zjistíte, může se pochlubit revoluční a patentovanou technologií, díky níž udrží váš kabel pevně přichycený ve zdi i několik desítek let bez jakýchkoliv problémů. Základem příchyt je expander. Ten se po vložení do vyvrtané díry rozvine a zakousne do zdi. Bude tam tedy pevně držet tak dlouho, jak jen budete potřebovat.

Výhodou těchto příchytek je navíc fakt, že je můžete umístit do jakéhokoliv typu zdi. Poradí si s klasickými zděnými stěnami, ale nemusíte se bát je umístit ani do izolací nebo sádrokartonu. Jedná se zkrátka o kvalitní a univerzální řešení, které určitě oceníte.