Stále více firem pořádá své akce v Praze. Proč?

Firemní akce jsou u řady společností něco naprosto běžného. Mohou být zaměřeny různými směry, a to od zábavných setkání, až po různé semináře a školení. Co je v posledních letech velmi vyhledáváno? To jsou firemní akce Praha. Proč je to právě hlavní město, kam firmy míří nejvíce? Důvodů je celá řada. Pojďme se na ně podívat.

Řada kvalitních hotelů

Pravděpodobně není lepší místo pro uspořádání firemní akce, než je hotel. Důvod je celkem jasný. Kromě jiného nabídne také dostatek pokojů, kde jednotliví pozvaní hosté přespí. Z tohoto důvodu jsou právě firemní akce s ubytováním poptávány. Praha je místem, kde je počet kvalitních hotelů vysoký a tak si může každá firma vybrat takový, který jí bude plně vyhovovat. Třeba Hotel-certousy.cz.

Náš tip: Myslete také na originální přání a dárky pro firemní klientelu.

Dobrá dopravní obslužnost

Ať už jednotliví pozvaní hosté míří odkudkoliv, mají jistotu, že se do hlavního města dostanou bez problémů. Konferenční prostory Praha tak nabídnou jistotu perfektní dopravní obslužnosti. A to hned ve třech směrech, které souvisí s různými možnostmi toho, jak se budou hosté na akci dopravovat. Sem řadíme primárně:

Hustou dopravní síť

Vlaková i autobusová nádraží

Mnoho linek městské hromadné dopravy

Různě velké prostory

Hotely, které se specializují na firemní klientelu, obvykle nabízejí i velký výběr různých salonků, stejně jako sálů. Díky tomu může být v hotelu uskutečněna poptávaná oslava narozenin Praha, pro maximálně desítky lidí, nebo zde může být uspořádána třeba také konference, která bude čítat i stovky pozvaných hostů. Pražské hotely s tímto nemají problém.

Bohaté možnosti trávení volného času

Když na firemní akci neprobíhá žádný povinný program, mají hosté vždy co dělat. Pokud mají hlad, jejich chutě jistě uspokojí restaurace Praha 9. Stejně tak jim Praha nabídne bohaté možnosti trávení volného času, pokud jde o poznávání památek, tak i celé řady dalších zajímavých míst.