Staňte se online farmářen ve hře Goodgame Big Farm

Snili jste vždy o vlastní farmě, ale tato myšlenka zůstala jen myšlenkou? Nevadí, farmařit můžete i online a sice ve hře Goodgame Big Farm. Jde o volně hratelný farmářský simulátor. Hráči budují farmy, vyrábějí a prodávají produkty. Existují různé farmy, které lze odemknout, když hráč dosáhne vyšších úrovní, a hráč se pak také může účastnit různých aktivit, které trvají od 3 dnů do 30 dnů. Hráči se také mohou přidat do družstva a hrát se spoluhráči v jejich kooperativu.

Seznamte se blíže s touto hrou

Goodgame Big Farm je online hra v prohlížeči, konkrétně MMO. Je od německého herního vývojáře Goodgame Studios. Vydána byla v říjnu 2012. Dnes má hra více než 35 milionů registrovaných hráčů po celém světě a je dostupná ve 20 jazycích.

Goodgame Big Farm je o přeměně malé farmy na velkou farmu. Hráči se vžijí do role farmáře a osázejí pole, kde sklízejí ovoce, zeleninu nebo květiny. Také chovají zvířata a staví domy a dekorace pro obyvatele farmy. Hráči zároveň dostávají úkoly, za které mohou získávat odměny. Výrobní řetězce jsou modelovány podle realistického cyklu. To, co se vyrobí na poli, lze buď přímo prodat, nebo zpracovat na krmivo pro zvířata. Zvířata produkují vejce, mléko a nakonec hnůj, který se zpracovává na hnojivo. Tou lze přihnojit ovocné stromy, jejichž listy se na kompostu přeměňují na humus. Humus zase slouží k hnojení pole, čímž se cyklus uzavírá. Prodejem vyrobeného zboží hráči vydělávají peníze, za které lze získat nové budovy, semena a další obsah. Je důležité tuto produkci optimalizovat a tím učinit farmu ekonomicky soběstačnou a efektivní. Hráči mohou vytvářet aliance s ostatními hráči, sdílet je a pomáhat si navzájem. Projekty, které lze realizovat společně, umožňují i další obsah. V průběhu hry se kromě hlavní farmy odemknou i další farmy. Na gurmánské farmě a květinové farmě mohou hráči stavět budovy a vydělávat další produkty a peníze. Aby hráči získali přístup na farmy, musí nejprve dosáhnout určitého limitu úrovně a zaplatit vstupní náklady vlastní měnou hry. Ostrovní farma a zimní farma jsou dočasně k dispozici jako akce, na kterých se staví exkluzivní budovy a vyrábí produkty.

Pokud vás tato hra zaujala, můžete si ji zahrát na Goodgamebigfarm.eu.