Strhující dron show bude možné vidět i v Čechách

Drony nepřestávají překvapovat. V mnoha oblastech zachraňují lidské životy, když dostávají zásoby do těžko přístupných oblastí, pomáhají záchranářům, doručovatelům zásilek, dokumentaristům a mnoha dalším lidem. Nejde však jen o pomocníky, dokáží i skvěle pobavit. Není to tak dávno, co se ve světě začaly objevovat velkolepá představení, kterých se účastnilo velké množství dokonale sladěných dronů, které byly speciálně navrženy pro světelná představení. Co dokáže obří flotila dronů? Umí vám na noční obloze vykouzlit krásnou světelnou show a zobrazí vám i ty nejkomplikovanější 3D obrazce.

Vypadá to jako holografická projekce, ale jde o drony, které na chvíli budou zářit tak jasně, že je uvidí i lidé z kilometrové vzdálenosti. Ukáží vám i ty nejšílenější kreace, od geometrických objektů až po planety, zvířata a mnoho dalšího. Není to jako sledovat ohňostroj, je to něco fascinujícího, co se objevilo teprve nedávno díky pokroku moderních technologií.

Světelná show i u nás

Abyste shlédli drone show, tak bylo dosud potřeba cestovat do cizích zemí. Nově se však dočkáte možnosti dron show i v České republice a na Slovensku a to díky společnosti MAGIC DRONES s.r.o., která plánuje již od letošního léta 2021 tuto technologii představit. Podívejte se níže na ukázku této show:

Chcete být u toho jako první, až drone show dorazí i do Čech? Sledujte tuto společnost na webu Magicdrones.cz, kde se dozvíte i více informací.