Úspěšný web – jak ho docílit skrz WordPress?

Právě WordPress je systém, který je velmi často využíván pro tvorbu webů. Běží přes něj přibližně polovina všech webů, tedy každá třetí stránka, kterou uživatelé navštíví, je právě založená na této platformě. Jde o nejjednodušší a využívaný systém, i proto na něm chtějí uživatelé často vytvářet a poté spravovat své weby a e-shopy. Jeho oblíbenost stoupá především i díky tomu, že je možné ho upravovat podle vlastních potřeb a preferencí a to zcela zdarma. Jde o skvělý nástroj a tvorba webů všech typů je hračka. Chcete mít úspěšný web a to právě skrz WordPress? Pak vyzkoušejte jeden z našich tipů, jak na to!

Zjistěte vlastní potřeby

Základem je najít si správného partnera pro tvorbu e-shopu a webu. Tvorba webů je specifická a každý na to má jiný názor. Proto si společně s odborníky z WPDistro sednete, nastíníte vaše požadavky, zjistíte, jaká cílová skupina bude na web chodit a také to, kam se s webem chcete dostat.

Analýza a UX

Příprava analýzy daného systému následuje návrh designu vašeho nového webu. To samozřejmě v kombinaci s konzultacemi s odborníky na UX/UI analýzu a s lidmi, kteří se zabývají psychologií barev, protože i to je velmi důležité při tvorbě nového webu.

Doladění a test webu

Společně s odborníky doladíte web a e-shop wordpress tak, aby ladila s vašimi barvami a identitou vašeho webu. Následně přichází k práci testování a zajišťování rychlého fungování webu. To je samozřejmě klíčové pro všechny stránky a e-shopy, aby vše fungovalo bez problémů a rychle.

Web je hotov

Nyní přichází na řadu takzvané launchování webu a následné probírání marketingových aktivit, které je možné v souvislosti s vypuštěním stránek a webu připravit.