Vaše firma může být vidět pomocí bannerů či vizitek

Připadáte si nenápadní a přáli byste si, aby byla vaše firma v povědomí širokého okolí? Pak zvolte účinné nástroje pro propagaci. Velký úspěch vám přinese například banner. Banner je velmi často využívaná forma reklamy. Je to forma prostředku, která má předávat určité sdělení a motivovat cílovou skupinu k akci.

Reklamní banner často mívá několik cílů:

Propagace konkrétního výrobku či produktu (slevy, horké novinky, hit sezóny)

Propagace firmy – hledáte nové zákazníky, chcete na sebe upozornit zákazníky stávající.

Kde si bannery objednat?

Pokud chcete kvalitní a cenově přijatelné bannery, obraťe se na portál e-abctiskarna.cz, který nabízí bannery různých materiálů i vlastností. Profesionální grafici vyrobí návrhy, které budou vhodné právě pro vaše potřeby. Takovýto druh reklamy bude pro vás dlouhodobou investicí, která se vám zajisté vyplatí.

Z čeho můžete vybírat?

Economy

Banner laminovaný, který je vhodný především do interiéru. V exteriéru jej můžete využít pro kratší časové období. Zde je jeho životnost 1 – 3 roky.

Standard

Tento banner je extrémně pevný a je vhodný jak pro exteriérové, tak i interiérové využití. V exteriéru je jeho životnost v rozmezí 3 – 5 let.

Premium

Díky protiplísňové úpravě a odolnému materiálu nabízí životnost v exteriéru po dobu 5 – 6 let.

Další možnosti propagace

Kromě bannerů si můžete objednat i vizitky či poznámkové bloky s logem firmy.

Tisk vizitek a to nejen tradičních, ale i originálních, vám zajistí e-abctiskarna, která nabízí vizitky se skvělým designem a na vysoce kvalitním papíru.

Vizitky nám stále nabízejí celou řadu výhod – jsou jednoduché, nalezneme na nich důležité informace, máme je stále po ruce a jsou vhodným doplňkem pro informační technologie.

Tisk poznámkových bloků s firemním logem je další možností, jak o sobě dát vědět. Základ pro tvorbu takovéhoto reklamního předmětu tvoří originální design, díky němuž můžete udělat dojem. Návrh grafického vzhledu za vás připraví profesionálové, kteří jsou odborníci ve svém oboru.