Vizitka – předejte ostatním krátké info o vás!

Pracovní trh a svět práce je širokým místem, kde si každý najde kousíček svého štěstí. Někdo nepotřebuje dosáhnout vysokých pozic, stačí mu jednoduchá práce, dobrý kolektiv v týmu a pravidelná výplata na vašem účtu. Někdo chce obchodovat, dostat se do vysokého managementu nebo do kruhu novinářů. Když pracujete s lidmi, setkáváte se s novými a novými jedinci, pak pro ně musíte mít kontaktní informace na jednom místě.

Vizitky jsou řešením

Když vás někdo požádá o kontakt, musíte ho mít po ruce. Ideálně na papírové kartičce, kterou jen podáte a máte na ní všechno. Ono, kdy na papírek napíšete jen telefon, není to vždycky ideální. Lidé zapomínají, zejména pak vysoce postavení jedinci. Jen číslo? Za pár dní nebudou vědět, kdo jim číslo dal, jak se jmenoval nebo co společně řešili. Ideální jsou proto vizitky. Takové, na kterých bude úplně všechno. Tak si zajistíte, že na vás nikdo nezapomene!

Když už se rozhodnete pořídit vizitky, pak musíte popřemýšlet nad tím, jaký design budou mít. Klasicky jsou vizitky tištěny na pevný bílý a odolný papír, který doplní informace o vás a k tomu jednoduchý motiv, který může být neutrální, popřípadě se může vztahovat k oboru nebo byznysu, ve kterém působíte nebo se chystáte působit. Tak jednoduše sáhnete pro vizitku, podáte ji někomu a dotyčný o vás bude vědět základní informace.

Co na vizitku napsat?

To je otázka, kterou lidé často řeší. Tisk vizitek online obvykle tuto problematiku řeší za vás. Mívají přednastavené šablony, často i s jednotlivými motivy, takže jednoduše vyberete takové, které se vám líbí. V rámci přednastavených šablon budete vědět, co vyplňovat. Správná vizitka by měla obsahovat jméno, příjmení, pozice, které vykonáváte, telefonní číslo, e-mail, sídlo firmy, internetové stránky. Vyberte si tu správnou vizitku pro vás!