Vysoce kvalitní software nejen pro farmacii

Pokud hledáte software, který je ideální pro farmacii, správnou volbou je značka Medor. Tento systém využívají farmaceutické společnosti, distributoři, obchodníci nebo lékárny. V naší nabídce naleznete systém Medor CRM™ (pharma crm), jež je ideálním pomocníkem pro farmaceutické společnosti, kterým je připraven na míru. Dalším produktem je Medor Reporting™, který umožňuje vyhodnocovat obchodní data a zapomínat nesmíme ani na Medor ISTS™, který je primárně určený pro Facility management.

Medor CRM™

Tento informační systém umožňuje využívat komplexní podporu celkové péče o jednotlivé klienty z oboru farmacie. Poskytuje možnosti vytvářet a aktualizovat databáze zákazníků s kompletními kontakty a efektivně plánovat schůzky obchodního zástupce se svými klienty. Velmi zajímavou možností je vyhodnocování nákladů na jednotlivé zákazníky. Systém zajišťuje i přímý obchod nebo vzorkování či zasílá objednávky přímo z distribuce a elektronicky eviduje doklady.

Medor Reporting™

Soustřeďuje se především na zpracování dat vytvářejících se v průběhu prodeje farmaceutických společností. Standardně se zaměřuje na data z prodejů v lékárnách, nemocnicích, e-shopech nebo přímo v lékařských ordinacích.

Zároveň nabízí konzultace i vyhodnocování plánů prodeje, které jsou přehledné a umožňují velmi detailní přehled, jež lze využívat pro další analýzy.

Medor ISTS™

Tento firemní crm je určený pro zákazníky, kteří se zabývají Facility managementem. Nabízí moduly, které umožňují efektivně evidovat poruchy, servisní zásahy i pravidelnou údržbu a také umožňuje řídit nejen finanční, ale i materiální a lidské zdroje. Díky tomuto systému lze využívat funkce týkající se správy budov, sledovat průběh servisních zásahů, poruchovost a využívat správu technologií a řízení. Samozřejmostí je i vedení dokumentace.

Hledáte – li podnikové systémy či software pro farmacii, pak je Medor tou správnou volbou. Podrobné informace naleznete na portálu medor.cz.