Sháníte odborníka na PPC reklamu?

Určitě se mezi vámi nachází živnostníci či majitelé malých firem, kteří chtějí zaujmout velké množství nových zákazníků. Mnohdy se to však nedaří, a proto velká většina z vás vyhledá pomoc odborníků na reklamu, zejména takzvaného PPC. Pokud jste o tomto slovíčku nikdy předtím neslyšeli, vůbec nic se neděje. V dnešním článku si ho podrobně vyložíme.

Co je vlastně PPC?

PPC je doslova platba za kliknutí. Jedná se o formu internetové reklamy, při které však inzerent neplatí za zobrazení dané reklamy, avšak zaplatí až ve chvíli, kdy na ni někdo klikne. Jedná se tedy o skvělý způsob, jak získat nové zákazníky pro vaše podnikání. Takovou reklamní kampaň však nemůže vést jen tak někdo. Ke kvalitní PPC reklamě jsou potřeba proškolení a zkušení specialisté, jako například marekpech.cz.

Jaké formy spolupráce si mohu objednat?

Objednat si můžete hned několik forem spolupráce v závislosti na velikostí vaší firmy a také objemu peněz, který do reklamy chcete investovat. Menší kampaň je výhodná zejména pro malé společnosti či živnostníky, jež chtějí do své propagace vkládat maximálně 30 tisíc korun měsíčně. Oproti tomu velké kampaně jsou ideální pro velké korporace nebo internetové obchody, protože PPC dokáže přitáhnout skutečné masy nových zákazníků. Pochopitelně, že s jejich rostoucími počty rostou i poplatky za tuto formu propagace.

Proč tyto služby využít?

Na závěr si pojďme říct, proč vlastně vyhledat PPC specialistu. Optimalizuje váš web či eshop, a díky němu se dostanete do povědomí prakticky všech lidí v okolí vašeho sídla. Pomocí Facebook a Google oslovíte všechny zákazníky, kteří se zajímali o služby stejné či podobné, jaké nabízíte právě vy. Výsledky těchto procesů a činností jsou prokazatelné, neboť sami po krátké době uvidíte, že jste se stali mnohem populárnějšími.

Pokud tedy přemýšlíte nad způsobem zviditelnění své firmy, vyzkoušejte PPC reklamu. Budete určitě mile překvapeni jejími výsledky.