Zhotovení autoklíčů

Málokterý majitel automobilu by v případě ztráty nebo výrazného opotřebení svých autoklíčů zamířil jinam, než do svého značkového autoservisu. Zde by ovšem pravděpodobně nepochodil, neboť autoklíče jsou vždy součástí nového prodávaného vozidla a dodatečná koupě náhradních autoklíčů nepřichází v úvahu. Řešení však existuje a je velice jednoduché. Stačí si v pohodlí svého domova nebo kanceláře najít na internetu e-shop Auto-klic24.cz a objednat si zhotovení příslušných autoklíčů.

Jak eshop funguje?

Po otevření webových stránek internetového obchodu Auto-klic24.cz se objeví přehled celé řady praktických služeb souvisejících s autoklíči a dalším příslušenstvím. Jednoduše si najdete značku, typ a model svého automobilu a objednáte si výrobu a dodání příslušných autoklíčů. Vybrat si můžete z různých typů, včetně vystřelovacích autoklíčů. E-shop nabízí také přestavbu běžných autoklíčů na vystřelovací typ. Kromě autoklíčů si můžeže objednat také růné doplňky, jako například obaly na autoklíče, mikrospínače, silikonová pouzdra, immo-čipy, baterie do autoklíčů a další drobnosti související s autoklíči.

Co když nenajdete to, co hledáte?

Každý autoklíč musí být nutně originání, aby se jeho pomocí nedalo odemknout jiné auto. Na webových stránkách e-shopu Auto-klic24.cz jsou přehledně uvedeny všechny značky, typy a modely automobilů. Přesto se může stát, že v něm nenajdete to své. I v takovém případě vám e-shop vyhoví, pokud jej budete kontaktovat prostřednictvím e-mailu a napíšete svůj konkrétní požadavek. Pracovníci obchodu udělají vše, aby pro vás opatřili třeba i netypické autoklíče v co možná nejkratší době.

Jak je to s logy autoklíčů?

Žádné zboží, které e-shop Auto-klic24.cz prodává, neobsahuje logo výrobce. Důvodem je, že loga jsou výhradním vlastnictvím příslušných společností. Na webových stránkách e-shopu jsou loga zobrazována pouze kvůli identifikaci. Vyznačením loga na autoklíčích či dalších doplňcích by e-shop porušil předpisy o autorských právech.